تاریخچه

دهه 90دهه 80دهه 70

 این شرکت با یاری خداوند و با حمایتهای حکیم آیت ا... آل اسحاق توانسته است کارخانه ی تولیدی داروهای گیاهی و فرآورده های طب سنتی را در شهرک شکوهیه قم راه اندازی کند تا با گرفتن مجوزهای لازمه و زیر نظر معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، محصولاتی با کیفیت جهت ارتقاء سلامت جامعه عرضه نماید.
و همچنین با گرفتن مجوز های لازم جهت سلامتکده طب سنتی بوعلی سینا توانسته است نقشی در احیاء طب سنتی ایرانی و درمان و بهبودی بیماران داشته باشد .

 با گذشت زمان حکیم آل اسحاق از دوستان خود یاری طلبید که با جمع اوری اندک سرمایه ، شرکت و درمانگاهی برای بیمارانی که به ایشان مراجعه می نمایند تأسیس گردد.
تا بتوانند خدمات مناسبتری را به مراجعین که اکثرا از شهرستانها مراجعه می کردند داشته باشند و شرکت پژوهشگران طب گیاهی بوعلی سینا را در قم تأسیس کردند که به ارائه خدمات درمانی ، تولیدی ، آموزشی و تحقیقاتی می پرداخت .

 حکیم آل اسحاق پس از ده ها سال مطالعه و تحقیق در کتب مختلف گیاهی و طب سنتی به تدریس کتاب قانون در مسجد امام حسن عسگری قم میان طلاب ، دانشجویان ، بازاریها و اقشار مختلف مردم می پرداختند و بعد ازدرس برای بیماران نسخه هایی را جهت بیماری های مختلف تجویز می کردند ، که به درمان و یا بهبودی می انجامید .
پس از گذشت مدتی اندک سیل بیماران و علاقمندان به سمت ایشان جاری شد و مجبور به ویزیت بیماران در منزل مسکونی خود شدند، که با مشکلات کمبود مکان مواجه بودند.

طراحی سایت با مهریاسان