دیدار اعضای سازمان بهره وری آسیایی Apo با مدیرعامل شرکت بوعلی دارو

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ --- کد خبر ۳۱۳

دیدار اعضای سازمان بهره وری آسیایی Apo با مدیرعامل شرکت بوعلی دارو

به گزارش روابط عمومی بوعلی دارو، در روز دوشنبه مورخ 17/7/96 اعضای سازمان بهره وری آسیایی  Apo، با مدیر عامل شرکت بوعلی دارو دیدار کردند
در این نشست محمود شیرازیان، مدیرعامل شرکت بوعلی دارو درباره طب سنتی و شرکت بوعلی دارو توضیحاتی را ارائه کردند.
دیدار اعضای سازمان بهره وری آسیایی Apo با مدیرعامل شرکت بوعلی دارو

وی دراین باره افزود: ما کار خود را براساس تجربه‌های قدیمی آغاز و براساس نیاز به درمان، در بیماری‌هایی که طب مدرن از درمان آن عاجز است ، احساس نیاز کرده و به فرهنگ قدیم خود مراجعه نمودیم و البته وقتی این تجربیات خود را عملیاتی کردیم، بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت. 
 ایشان علاوه بر ارائه توضیحات در مورد تاریخچه و نحوه تاسیس سلامتکده، به بیان آمار کارخانه داروسازی بوعلی دارو که در مساحت بالغ بر 3360 مترمربع بنا، براساس اصول GMP داروسازی خود را آغاز کرده است، پرداختند. 
مجموعه بوعلی دارو حدود 100 نفر پرسنل دارد .
محمود شیرازیان با بیان اینکه در این سال‌ها بیش از یک میلیون بیمار را ویزیت کرده اند و بیماران رضایت مندی کامل داشته‌اند افزود: در این مرکز از پزشک طب مدرن نیز استفاده می شود. 
دکتر شیرازیان گفت: روزانه بیش از 150 بیمار به این کلینیک طب سنتی مراجعه می کنند که بسیاری از بیمارهای صعب الاعلاج نیز در این سلامتکده درمان شده‌ است.

دیدار اعضای سازمان بهره وری آسیایی Apo با مدیرعامل شرکت بوعلی دارو دیدار اعضای سازمان بهره وری آسیایی Apo با مدیرعامل شرکت بوعلی دارو

در ادامه این نشست اعضای سازمان بهره وری آسیایی  Apo، سوالات خود را در مورد طب سنتی و مجموعه بوعلی دارو بیان کردند و مدیرعامل شرکت بوعلی دارو  پاسخگوی آنان بود.

در پایان این نشست، اعضای سازمان بهره وری آسیایی Apo با اهداء لوح از فعالیت های شركت بوعلی دارو تجلیل كرد.

تاریخ انتشار: دوشنبه 17 مهرماه 96

برای مشاهده گالری کلیک کنید

 
تگها : اخبار طب سنتی , اخبار
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان