افتتاحیه چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی،فرآورده های طبیعی و طب ایرانی(سنتی)

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ --- کد خبر ۳۲۷

شرکت داروسازی بوعلی دارو 

نمایشگاه تهران_شرکت بوعلی دارو

چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد. 

پیش از ظهر امروز چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) با حضور معاون رئیس‌جمهور و وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.

 

جشنواره و نمایشگاه امسال با حضور 108 شرکت دولتی و 508 شرکت خصوصی در چهار بخش سلامت‌کده، هربوراتن، فن‌بازار و بخش دانش‌آموزی برگزار شده است.

شرکت‌کنندگان در موضوعات صنعت بذر و اندام‌های تکثیری گیاهان دارویی؛ تألیفات و نشر آثار مرتبط با گیاهان دارویی و طب سنتی؛ آموزش و آموزشکده در صنعت گیاهان دارویی و طب سنتی؛ شبکه پخش گیاهان دارویی و دارو‌های گیاهی؛ طب سنتی و فرآورده‌های مرتبط با آن؛ دمنوش‌های گیاهی به ارائه محصولات خود می‌پردازند.

چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) از امروز  21 تا 24 آبان 1397 از ساعت 9 صبح تا 18 در مصلی امام خمینی (ره) تهران پذیرای عموم علاقمندان است.

 مفتخریم شما را به بازدید از غرفه شرکت بوعلی دارو در چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی تهران واقع در مصلی امام خمینی(ره) تهران، غرفه 557 دعوت نماییم.  

 

 
تگها : گیاهان دارویی , چهارمین جشنواره , فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی)
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
طراحی سایت با مهریاسان