Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/booali/public_html/wp-includes/functions.php on line 4903
اخبار

مشاوره رایگان طب ایرانی

طب ایرانی در نمایشگاه قرآن

دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، با حضور فعال در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، به بازدیدکنندگان این نمایشگاه، خدمات مشاوره‌ ای و آموزشی رایگان ارائه می‌دهد.

ارائه مشاوره رایگان به بازدیدکنندگان بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

به گزارش مجله خبری بوعلی از روابط‌عمومی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، با شروع به کار بیست‌ و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، غرفه دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت نیز برپا شده و به بازدیدکنندگان بخش قرآن و سلامت این نمایشگاه خدمات مشاوره‌ ای و آموزشی رایگان ارائه می‌دهد.

ارائه توصیه‌های عمومی مرتبط با ماه رمضان و دیگر مطالب آموزشی در همین حوزه و معرفی مراکز معتبر ارائه‌دهنده خدمات این حوزه در کشور که در قالب بروشور به بازدیدکنندگان ارائه می‌شود، از جمله خدمات غرفه در بیست‌ و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم است و علاقه‌مندان به دریافت مشاوره رایگان تخصصی نیز می‌توانند از ساعت 18 تا 23 هر روز، به غرفه این دفتر مراجعه کرده و از حضور متخصصان طب ایرانی بهره‌مند شوند.

همچنین با توجه به برپایی غرفه‌ای ویژه در کنار غرفه اصلی ، کودکان نیز می‌توانند علاوه‌ بر کشیدن نقاشی، با سهیم شدن در هیجان بازی «ماروپله راه تندرستی» و دریافت کتاب داستان ویژه گروه سنی خود به‌عنوان جایزه، با برخی آموزه‌های ساده طب ایرانی آشنا شوند.

گفتنی است، بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، از 21 اردیبهشت ماه آغاز به کار کرده و تا سوم خرداد ماه در مصلای بزرگ امام‌خمینی(ره) دایر است و غرفه مشاوره در کنار ستون 121 قرار دارد. 

همچنین اگر امکان مشاوره به صورت حضوری برای شما وجود ندارد می توانید با مرکز مشاوره سلامتکده بوعلی تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس مشاوره: 025.37202999

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن