اخبار

بازدید انجمن مامایی استان البرز از سلامتکده بوعلی

به گزارش مجله خبری بوعلی در تاریخ 1398/5/24 انجمن مامایی استان البرز از سلامتکده بوعلی بازدید کردند. در این بازدید کارشناسان مامایی با جدید ترین محصولات و نحوه مصرف دارو ها آشنا و همچنین پیرامون مسائل روز طب سنتی بحث و گفتگو کردند.

این بازدید با حضور مدیر عامل و مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت بوعلی دارو انجام شد. آشنایی با تاریخچه شرکت بوعلی و اقدامات تحقیقاتی این مرکز یکی از بخش های این جلسه بود. در این جلسه موارد مشترک بین طب نوین و طب سنتی بررسی و راه های درمانی که میتوان از آن برای بهبود بیماری ها با طب سنتی استفاده کرد مورد بررسی قرار گرفت. در این نشست 3 محصول کارخانه داروسازی بوعلی دارو مثل پماد رویان، کپسول مر و کپسول گلنار برای بیماری های زنان مورد توجه اعضای انجمن مامایی استان البرز قرار گرفت. در ادامه کارشناسان به بازدید از سلامتکده بوعلی و بخش های اعمال یداوی، داروخانه و اتاق ویزیت پرداختند.

درباره انجمن مامایی ایران

جالب است بدانید انجمن مامایی ایران در سال ۱۳۸۰ تاسیس و در همین سال فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت های انجمن در حوزه های علمی است که اهداف آن ارتقای سطح علمی اعضای انجمن و جامعه مامایی کشور، ارتباط با مراکز علمی مامایی و دانشگاههای داخل و خارج کشور، برگزاری دورههای آموزشی در قالب برنامه های آموزش مداوم، انجام تحقیقات مرتبط، همکاری با وزارت بهداشت و سازمانها و انجمنهای گروه پزشکی و تدوین پروتکلهای خدماتی است.

مامایی رشته‌ای از گروه «علوم پزشکی و بهداشت» است و به بارداری و زایمان و مشاوره می‌ پردازد. مامایی یکی از پر طرفدارترین رشته‌های دنیا بخصوص برای بانوان است و اولین رشته دارای مجوز مطب در مقطع لیسانس و حق تجویز دارو، آزمایش و سونوگرافی (فقط در حوزه کاری مامایی) است.

کارشناسان مامایی - پماد رویان - کپسول مر - کپسول گلنار - استان البرز
کارشناسان مامایی – پماد رویان – کپسول مر – سلامتکده بوعلی – استان البرز

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن