Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/booali/public_html/wp-includes/functions.php on line 4903
درباره ما

تاریخچه

تاریخچه شرکت بوعلی نهالی که در حال رشد است

#طب_کهن_خود_را_باور_کنیم

تاریخچه دهه 1370 شمسی

حکیم آل اسحاق پس از ده ها سال مطالعه و تحقیق در کتب مختلف گیاهی و طب سنتی به تدریس کتاب قانون در مسجد امام حسن عسگری قم میان طلاب ، دانشجویان ، بازاریها و اقشار مختلف مردم می پرداختند و بعد ازدرس برای بیماران نسخه هایی را جهت بیماری های مختلف تجویز می کردند ، که به درمان و یا بهبودی می انجامید .پس از گذشت مدتی اندک سیل بیماران و علاقمندان به سمت ایشان جاری شد و مجبور به ویزیت بیماران در منزل مسکونی خود شدند، که با مشکلات کمبود مکان مواجه بودند.

تاریخچه دهه 1380 شمسی

با گذشت زمان حکیم آل اسحاق از دوستان خود یاری طلبید که با جمع اوری اندک سرمایه ، شرکت و درمانگاهی برای بیمارانی که به ایشان مراجعه می نمایند تأسیس گردد.
تا بتوانند خدمات مناسبتری را به مراجعین که اکثرا از شهرستانها مراجعه می کردند داشته باشند و شرکت پژوهشگران طب گیاهی بوعلی سینا را در قم تأسیس کردند که به ارائه خدمات درمانی ، تولیدی ، آموزشی و تحقیقاتی می پرداخت .

تاریچه دهه 1390 شمسی

این شرکت با یاری خداوند و با حمایتهای حکیم آیت ا… آل اسحاق توانسته است کارخانه ی تولیدی داروهای گیاهی و فرآورده های طب سنتی را در شهرک شکوهیه قم راه اندازی کند تا با گرفتن مجوزهای لازمه و زیر نظر معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، محصولاتی با کیفیت جهت ارتقاء سلامت جامعه عرضه نماید.
و همچنین با گرفتن مجوز های لازم جهت سلامتکده طب سنتی بوعلی سینا توانسته است نقشی در احیاء طب سنتی ایرانی و درمان و بهبودی بیماران داشته باشد .

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن