Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/booali/public_html/wp-includes/functions.php on line 4903
گیاهان دارویی

جشنواره نگرش‌های خلاقانه، استعدادها و توانمندی‌ های گروه سنی دانش آموزی در حوزه گیاهان دارویی

به گزارش مجله خبری بوعلی به نقل از ایسنا، شناسایی نگرش‌های خلاقانه، استعدادها و توانمندی‌ های گروه سنی دانش آموزی در حوزه گیاهان دارویی ، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی از جمله اهداف عمده این جشنواره عنوان شده است. چنین رویدادهایی می‌توانند زمینه ساز احیاء کاربرد گیاهان دارویی ، ترویج زندگی سالم در جامعه، گسترش تحقیق و پژوهش در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی و شناسایی و پرورش ایده‌های نوآورانه در این حوزه باشند. این جشنواره در اردیبهشت ۱۳۹۹ در تهران برگزار خواهد شد.

دانش آموزان کلیه مقاطع تحصیلی می‌توانند به صورت انفرادی یا گروهی و پس از مطالعه شیوه نامه جشنواره در یکی از محورهای «ماکت یا کارسازه»، «روزنامه دیواری»، «انشاء نویسی»، «مقاله علمی» و «بخش خلاقیت یا آزاد» شرکت کنند و آثار خود را به صورت فایل pdf یا تصویر به آدرس رایانامه باشگاه دانش آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی (s_clubherb@ihms.ir) ارسال کنند.

همچنین، دانش آموزان علاقه مند ایرانی می‌توانند آثار خود را از طریق پست به دبیرخانه برگزاری جشنواره (به آدرس: شهر ری، میدان هادی ساعی، جنب فروشگاه رفاه، جامعه گیاه درمانی ایران؛ کد پستی ۱۸۴۳۷۱۴۶۳۳) ارسال کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۹۳۹۴۰۱-۰۲۱ تماس بگیرند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ثبت نام و ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از ۲۵ آذر ماه آغاز و تا ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان می‌توانند شیوه نامه شرکت درمحورهای مختلف را در سایت باشگاه دانش آموزی گیاهان دارویی و طب ایرانی به نشانی www.ihms.ir مشاهده کنند.


دکتر متخصص طب سنتی

سلامتکده طب سنتی بوعلی 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن