Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/booali/public_html/wp-includes/functions.php on line 4903
اخبار

بازدید طلاب منتخب حوزه های علمیه از سلامتکده بوعلی

به گزارش روابط عمومی شرکت بوعلی دارو طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور...

مدیر عامل شرکت بوعلی دارو حکیم محمود شیرازیان به معرفی این مرکز پرداخت. 

به گزارش روابط عمومی بوعلی دارو  طلاب حوزه های علمیه سراسر کشور در تاریخ 96/12/1 اسفندماه از سلامتکده بوعلی دارو دیدن کردند.

طلاب منتخب حوزه های علمیه از بخش های زالودرمانی، حجامت، داروخانه داروهای گیاهی، درمانگاه و سایر قسمت های این سلامتکده دیدن کردند.

حکیم محمود شیرازیان با بیان اینکه سالانه 50هزار بیمار به این کلینیک طب سنتی مراجعه می کنند افزود: بسیاری از بیمارهای صعب الاعلاج در این سلامتکده در مان شده اند و همه اسناد بیماری وسلامتی بیماران در کلینیک موجود است.

حکیم محمود شیرازیان در این باره افزود: تمامی داروهای مورد نیاز بیماران توسط متخصصان طب سنتی و با مواد کاملا گیاهی ساخته می شود و بخش اندکی از داروها و یا گیاهان از کشور هند و پاکستان تامین می شود.

در مورد تاریخچه و نحوه تاسیس سلامتکده نیز توضیحاتی را ارائه دادند و نیز به این موضوع اشاره کردند که هشت پزشک آموزش دیده و متخصص طب سنتی در این کلینیک حضور دارند  و مدت زمان بیست سال از تاسیس این درمانگاه می گذرد ، در سلامتکده بوعلی دارو بیماران حق ویزیت پرداخت نمی کنند وفقط بابت خرید دارو هزینه می پردازند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن