داروخانهدرمانگاه شرکت بوعلی دارو

داروخانه شرکت بوعلی دارو 

داروخانه

داروهای موجود در داروخانه شرکت بوعلی دارو شامل محصولات تولیدی این مرکز است که بالغ‌بریک‌صد و شصت 160 نوع محصول می‌باشد. این داروها در کارخانه داروسازی بوعلی تحت نظارت دکتر داروساز، کنترل کیفی و آزمایشگاه‌هابه‌صورت کاملاً گیاهی طبق ضوابط سازمان غذا و دارو تولید می‌شود. داروخانه همه‌روزه به‌جز ایام تعطیل از ساعت 9 الی 15 آماده‌ی خدمت‌رسانی به مراجعه‌کنندگانمی‌باشد.

لازم به توضیح است که طبق مقررات این شرکت و برای جلوگیری از درمان خودسرانه، تجویز دارو فقط به‌وسیله نسخه‌ی درمانگران این مرکز داده می‌شود. برخی از محصولات همچون عرقیات، عسل، کرم‌ها و صابون‌ها بدون نسخه هم به فروش می‌رسند.

شرکت بوعلی دارو
شرکت بوعلی دارو

داروخانه شرکت بوعلی دارو در سلامتکده بوعلی دارو واقع شده است.

این مرکز روزانه به بیش از صد و پنجاه بیمار خدمت رسانی می کند.

مجموعه بوعلی دارو یک مجموعه کامل می باشد و هرآنچه برای درمان انواع بیماری ها می باشد در داروخانه شرکت بوعلی دارو موجود می باشد.

یکی از ویژگی های این داروخانه شاخص بودن آن می باشد که نیاز حکیمان و پزشکان طب سنتی را برای درمان بیماران خود برطرف می کند.

داروخانه شرکت بوعلی دارو یکی از کامل ترین داروخانه ها در عرصه طب سنتی و مکمل می باشد که می توان داروهای موجود در این داروخانه را به انواع مختلف تقسیم بندی کرد.

شرکت بوعلی دارو و تقسیم بندی محصولات

  1. کپسول ها
  2. شربت ها
  3. مفردات
  4. روغن ها
  5. محصولات آرایشی بهداشتی
  6. و…

برای مشاهده محصولات کلیک کنید

تنوع محصولات بسیار گسترده می باشد و یکی از دلایل استقبال علاقه مندان به طب سنتی همین گستردگی محصولات می باشد .

اصالت محصولات موجود در داروخانه شرکت بوعلی دارو

بخش نظارتی بر سیستم فروش محصولات داروخانه که مرتبط با واحد تحقیق و توسعه شرکت می باشد از ابتدای ورود محصولات به کارخانه تا هنگام فروش محصولات گام به گام فرایند خرید محصول باکیفیت تا فرآوری محصول و بسته را کنترل می کند تا محصولی که به دست خریدار می رسد کیفیتی بی نظیر داشته باشد تا محصول خریداری شده بهترین کیفیت را برای درمان داشته باشد.

کد داخلی: 106 و 107

آدرس: استان قم، شهر قم، خیابان آذر، خیابان زاویه ( قدس )، کوچه 6، پلاک 47

برای عضویت در شبکه اینستاگرام بوعلی دارو کلیک کنید

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن