Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/booali/public_html/wp-includes/functions.php on line 4903
اخبار

ساخت دستگاه تصفیه پسماند اسانس برای نخستین بار در ایران

ساخت دستگاه تصفیه پسماند اسانس برای اولین بار در ایران 

به گزارش مجله خبری بوعلی به نقل از علیرضا عزیزی، مسئول دفتر فنی دانشگاه کاشان اظهار کرد: این دانشگاه جزو ۵ دانشگاه برتر در حوزه مدیریت سبز است.دانشگاه کاشان فعالیت‌های خوبی در مدیریت سبز داشته که ساخت دستگاه تصفیه پسماند اسانس برای نخستین بار در ایران در این دانشگاه انجام شد.
او افزود: دانشگاه کاشان در همایش بین المللی اصفهان به عنوان یکی از دانشگاه‌های برتر در حوزه مدیریت سبز معرفی و از سوی وزارت علوم تجلیل شد.

عزیزی گفت: استاندارد‌های محیط زیست، ایجاد ساختمان بهینه، مدیریت پسماندها، محیط زیست و حمایت از سمن‌های محیط زیستی از جمله شاخص‌های گرین متریک مدیریت سبز است.

لازم به ذکر است دانشگاه کاشان برگزار کننده دومین دوره کنفرانس بین المللی گل محمدی در ایران می باشد این دوره همراه با کارگاه های علمی در حوزه گیاهان دارویی می باشد که از تاریخ 22 الی 24 آبان ماه برگزار می شود.

مسئول دفتر فنی دانشگاه کاشان تصریح کرد: طرح‌های انرژی خورشیدی، طرح سی سی اچ پی تولید همزمان برق حرارت و برودت و طرح بزرگ تصفیه فاضلاب پساب از اقدامات انجام شده دانشگاه کاشان در حوزه مدیریت سبز است.این طرح‌ها تاثیر بسزایی در کاهش مصرف آب، برق و انرژی داشته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن