درمانگاه شرکت بوعلی داروسلامتکده بوعلی

سلامتکده بوعلی

درمانگاه

سلامتکده بوعلی روزانه درحدود یکصد و پنجاه تا دویست بیمار را ویزیت می کند که معمولا بیماران صعب العلاجی می باشند که از سرتاسر کشور یا سایر کشورها برای درمان به این مرکز مراجعه می کنند. مراجعین سلامتکده بوعلی معمولا افرادی هستند که از طب نوین خسته شده و نتیجه ای نگرفته اند و یا از اثرات سوء داروهای شیمیایی واهمه دارند و یا افرادی هستند که کلیه راهها را برای درمان رفته اند و با نا امیدی آخرین گزینه خود را این مکان انتخاب می کنند.

درباره سلامتکده بوعلی

سلامتکده بوعلی با وسعتی بیش از 800 متر مربع که شامل اتاق ویزیت، داروخانه، پارکینگ خودرو اتاق اعمال یداوی و… می باشد.هزینه ویزیت در این مجموعه رایگان می باشد و بابت معاینه و نوشتن نسخه از بیماران مبلغی دریافت نمی شود ، و فقط هزینه داروها از بیماران دریافت می شود. در این درمانگاه برای تشخیص بیماری و سیر درمان از پزشک کمک گرفته می شود.

 

سلامتکده بوعلی
سلامتکده بوعلی

برای پذیرش در سلامتکده بوعلی به نکات زیر توجه داشته باشید

این مرکز همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 9 الی 15در خدمت عموم مردم و با تعیین وقت قبلی می باشد.جهت گرفتن نوبت همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 8 الی 16 با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمائیدبرای همان روز یا فردای آن روز وقت بگیرید.

  1. 025.37238383
  2. 025.37234040
  3. 025.37221172

واحد مشاوره سلامتکده

افراد قبل از مراجعه به سلامتکده بوعلی می توانند با مشاوران این مرکز در ارتباط باشند. مشاوره این مرکز همه روز به جز ایام تعطیل از ساعت 9 الی 17 فعال می باشد و پاسخ گوی مراجعین می باشد. همچنین در صورت عدم مراجعه شما می توانید با تماس تلفنی با مرکز مشاوره در ارتباط باشید.

همچنین برای ارسال مدارک پزشکی از طریق شبکه مجازی تلگرام ،اینستاگرام و آی گپ می توانید به نشانی ما مراجعه کنید و سپس به ادمین پیام دهید

شماره تماس مشاوره: 025.37202999 

نشانی کانال بوعلی در شبکه های مجازی: booalidaroo

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن