اخبار

معرفی محصول دانش بنیان بولیپکس

با حضور آقای دکتر سورنا ستاری سه محصول فناوری ...

معرفی محصول بولیپکس ، محصولی صد در صد گیاهی و نوآورانه در پارک علم و فن آوری استان قم

رونمایی از بولیپکس
رونمایی از بولیپکس

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، با حضور آقای دکتر سورنا ستاری سه محصول فناوری در حوزه های مهندسی ساختمان، گیاهان دارویی و صنایعی نفتی و پتروشیمی رونمایی شد

معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه استاندار محترم قم و برخی از مقامات استانی وکشوری از سه محصول فناوری شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان قم رونمایی کردند که محصول بولیپکس یکی از سه محصول بود.

دکتر سورنا ستاری در حاشیه بازدید از برخی از واحدهای فناورعضو پارک گفت: در حمایت از شرکت های فناور و کسب و کارهای جدید تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم.

وی به توسعه فیزیکی و ساختاری پارک علم و فناوری استان قم تاکید کرد و گفت: این معاونت سهم خود را برای توسعه و تکمیل پروژه های عمرانی و محتوایی پارک ایفا خواهد کرد.

سه محصول: کپسول بولیپکس با زمینه کاربرد برای درمان چاقی و چربی خون شرکت فناور بوعلی دارو قم و سامانه شناسنامه فنی – ملکی ساختمان در حوزه مهندسی ساختمان از دستاوردهای شرکت دانش بنیان اندیشه فناوران اطلاعات قرن (آفاق)، ژل کوت uvدر حوزه  صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از محصولات شرکت دانش بنیان شفا تجهیز سورنا توسط معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی و به بهره برداری رسید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن