Deprecated: class-oembed.php از نگارش5.3.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از wp-includes/class-wp-oembed.php استفاده نمایید. in /home/booali/public_html/wp-includes/functions.php on line 4903
گیاهان دارویی

دومین کنفرانس بین المللی گل محمدی

این نخستین بار است که کنفرانس علمی در این حوزه با همکاری تنگاتنگ واحد‌های دانشگاهی و صنعت برگزار می‌شود.

به گزارش مجله خبری بوعلی به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ،مریم اخباری، دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین المللی گل محمدی افزود: این کنفرانس بین المللی با عنوان Rosa damacsena ۲۰۱۹ از ۲۲ تا ۲۴ آبان ماه سال جاری یاد آورشد و گفت: این رویداد علمی با همکاری مشترک اتحادیه انجمن‌های گیاهان دارویی ایران و پژوهشکده اسانس‌ های طبیعی دانشگاه کاشان در قمصر، برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین المللی گل محمدی به برگزاری کارگاه‌ های آموزشی به دو زبان فارسی و انگلیسی در این کنفرانس اشاره کرد و گفت:محور‌های کنفرانس شامل تمامی حوزه‌های علمی و فنی مرتبط با گل محمدی ، شامل کشت، صنعت، فن آوری و انواع محصولات آن است.

به گفته او، مقالات، سخنرانی‌ها و کارگاه‌ها با موضوعات عمومی مرتبط با گیاهان دارویی و معطر نیز در این کنفرانس ارائه خواهد شد.

دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین المللی گل محمدی ، تصریح کرد: یک شرکت دارویی با بهره گیری از توان متخصصین خود، دارای مشارکت جدی علمی در کنفرانس و همکاری در زمینه برگزاری کارگاه‌ های آموزشی و ارزیابی علمی و تخصصی مقالات و ارائه مشاوره‌های تخصصی است که این موضوع نقش موثری در ارتقاء کیفیت علمی کنفرانس در حوزه کارآفرینی، صنعت و بازار، داشته است.

او با بیان اینکه این نخستین بار است که کنفرانس علمی در این حوزه با همکاری تنگاتنگ واحد‌های دانشگاهی و صنعت برگزار می‌شود، اظهار امیدواری کرد: در آینده شاهد موارد بیشتری از این نوع همکاری‌ها میان صنعت، بازار و دانشگاه در حوزه‌های علمی و تخصصی باشیم. به گفته وی، این رویداد می‌تواند نقطه عطفی در ارتقاء جایگاه گل محمدی ایران به عنوان یک سرمایه ملی و بومی، در کشور و دنیا باشد.

تاریخ برگزاری دومین کنفرانس بین المللی گل محمدی

دبیر اجرایی دومین کنفرانس بین المللی گل محمدی ، زمان ارسال چکیده مقالات را تا تاریخ ۱۵ اکتبر مصادف با ۲۳ مهر ماه سال جاری عنوان کرد و افزود: علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این کنفرانس به نشانی:https://icrd.kashan.ac.ir ارسال کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن